"Áčko" vstoupilo do jarní části výhrou 8:0

25.03.2024 18:03

V neděli nás čekalo první mistrovské utkání po zimní přestávce a to proti Jablonné. Hned zkraje utkání se do velké šance dostal David Ilčisko, ale jeho střela skončila na břevně. Ve 4. minutě jsme měli další velkou příležitost, ve které se ocitl Jakub Bartík a skóroval na 1:0. Na soupeře jsme stále tlačili a to se nám odvděčilo ve 23. minutě. Po rohovém kopu se jako první dostal k balónu Michal Bohata a utaženou střelou zvýšil na 2:0. Po této brance jsme lehce polevili a do hry se více dostávali i hosté. Žádnou velkou příležitost si ale nevytvořili. K další změně skóre došlo v závěru první půle. Michal Bohata vypálil zpoza šestnácky a jeho rána letěla přímo do pravého horního rohu - 3:0.

Ve druhé půli jsme opět dlouho na gól nečekali. Ve 48. minutě poslal Petr Kolář přihrávku po lajně, kde si ji převzal Jakub Bartík a střelou k vzdálené tyči překonal brankáře - 4:0. O sedm minut později jsme opět skórovali. K přímému kopu se postavil Jakub Bartík a přesně našel Martina Priknera, který hlavou zvýšil na 5:0. V 58. minutě jsme měli možnost zahrávat další přímý kop z pěkné pozice. K němu se postavil Martin Prikner a balón nakonec pouze přistrčil Lubošovi Kuchtovi, který krásnou ranou k levé tyči poslal balón za záda brankáře - 6:0. O devět minut později si Martin Prikner připsal další asistenci, když nahrál před bránu Petrovi Krulíkovi, který si připsal první branku v soběhrdském dresu - 7:0. Poslední gól vstřelil Jakub Bartík z přímého kopu a zkompletoval tak svůj hattrick. Zápas skončil naší drtivou výhrou 8:0. Více informací zde.